44BETS10.COM YENİ ADRES

44BETS10.COM YENİ ADRES

44BETS10.COM YENİ ADRES

44Bets10.com yeni adres oldu, tüm bets10 kullanıcılarının son 24 saat için de giriş yapmak istedikleri bets10 adresinin güncel adresi 44bets10 oldu, 44 bets10 adresine giriş yapmak için buradaki içeriğimiz sizlere faydalı olacaktır.

44 Bets10 Adresine Giriş Yap

Bets10 adresinin en nihai ve giriş linki burada, 44bets10.com adresine tıklayarak ya da adres çubuğuna direk yazılarak ta giriş yapılabilir.

Tüm takipçileirmizin görüş öneri ve geri bildirimlerine ihtiyaç duymaktayız, siz değerli kullanıcılar için sitemizi ne şekilde optimize etmeliyiz. lütfen bize yorumlarınızla yardımcı olunuz.

Arzu ederseniz CTRL + D tuşlarına aynı anda basarak sitemizi sık kullanılan sitelere de ekleyerek hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızın devamında Sorrunsuz bir şekilde bets10 adresine nasıl girebileceğiniz hakkında faydalı bilgiler bulabileceksiniz.

Sorunsuz Giriş:

İnternet üzerinde ulaşım sağlamakta sorun yaşadığınız sitelere giriş problemini giderebilmek adına aşağıdaki tabloda sunulan DNS ayarlarını kullanabilirsiniz. Bu ayarları aktif edebilmek için bilgisayarınızdaki ağ bağlantılarına sağ tıklayıp özellikler menüsü altından TCP/IP Protocol kısmının gelişmiş ayarları altında görebilir ve değiştirebilirsiniz.

DNS Sunucuları:

bets10 dns ayarı

bets10 dns ayarı

Bilgisayarınızda DNS ayarlarınızı güncelleyebilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Windows 7

 • Başlat menüsünden Denetim Masası sekmesini seçiniz.
 • Daha sonra Ağ ve İnternet ‘i seçin.
 • Açılan sayfadan Ağ ve Paylaşım Merkezi seçimi yapın ve açılacak olan sayfada sol menüden “Bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin” sekmesine tıklayınız.
 • Karşınıza aktif internet bağlantınız çıkacaktır. Yerel ağ bağlantısı simgesinin üzerine sağ tıklayarak menüden “Özellikler” seçimi yapıyoruz.
 • Burada da “İnternet Protokolü 4” seçeneğinin üzerine tıkladıktan sonra sağ alt tarafta Özellikler butonuna basıyoruz.
 • “Aşağıdaki DNS sunucu adresini otomatik olarak al” sekmesine tıkladıktan sonra; Tercih edilen DNS sunucuna ve Diğer DNS Sunucusuna yukardaki tablodaki DNS seçimlerinden birini kullanabilirsiniz. İlgili seçimi yaptıktan sonra Tamam butonuna tıklayınız.

Windows 8

 • Sağ alt köşede yer alan “internet erişimi” simgesine tıklayın. Sonra üzerine sağ tıklayıp “ Ağ ve Paylaşım Merkezini Aç” sekmesini açın.
 • Sol bölümde yer alan “Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştirin” seçeneğine tıklayın.
 • Karşınıza çıkan ağ bağlantıları sayfasından kullandığınız ağ bağlantısını seçin ve “ Özellikler” butonuna basın.
 • “Wireless Network Connection Özellikleri” penceresi ile karşılaşacaksınız. Burada yer alan “Internet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)” seçeneğini bulun ve üzerine çift tıklayın.
 • “Aşağıdaki DNS Sunucu adreslerini kullan” penceresini göreceksiniz. Yukadaki tablodan seçmiş olduğunuz DNS bilgilerini giriniz.

Eğer hala girişte veya bilgisayarınızı bu yönde ayarlayamıyorsanız aşağıdaki  yorum formunu kullanarak yardım isteyin lütfen.

Faydalı bağlantılara göz atmanı tavsiye ederiz;

Bets10 her zaman kazandırır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

 1. Mehmetcik dedi ki:

  Kesin çözüm, süpersiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir