Yarım Milyon Euro Ödüllü Poker Turnuvası

poker-turnuvasi-bets10

poker-turnuvasi-bets10

The Classic Poker Turnuvası ile Monaco’ya tatile. Bets10 dan harika bir Poker Turnuvası. Toplam ödül tam tamına 500 bin euro, yani yarım milyon euro. Hemen detaylara geçelim;

Yarım Milyon Euro Ödüllü Poker Turnuvası

The Classic Poker Turnuvası 2018 yılında Şampiyonunu Monaco’ya gönderiyor. Ana turnuvaya katılım hakkı sağlamak için 28 Ocak – 11 Şubat arasında yapılacak Mini Classic turnuvaları 0.5 Euro buy-in ile açılır ve 45 Bin Euro toplam ödül dağıtmaktadır. Toplam 450 Bin Euro Ödüllü The Classic Ana Turnuvası ise 11 Şubat – 25 Şubat tarihleri arasında yapılacaktır. Bu turnnuvadan ana masaya katılma hakkı kazananlar 27 Şubat tarihinde final masasında Monaco da hayatta bir defa yaşanacak iki kişilik muhteşem bir tatil kazanmak için yarışacak. Bu tatilde yok yok. 5 Yıldızlı Fairmon Hotel’inde konaklama, tercihinize göre Lamborgini veya Ferrari F1 Spider ile Monaco Grand Prix parkurunda sürüş, Ünlü Le Monde de Joel Robuchon Restoranında yemek, Casino’ya giriş ve 1000 Euro bedava limit Monaco’da sizi bekliyor.

Ana Turnuvaya katılma şansınızı kılpayı kaçırdıysanız üzülmeyin. Bets10 oyuncuları The Classic Sattlite turnuvasında Money Bubble’da kalan Bubble Busters Freeroll turnuvasına giriş hakkı elde ediyor. 13 Şubat akşamı yapılacak kıl payı kaçıranlara özel Bubble Busters Freeroll turnuvasına 1000 Euroluk giriş bileti kazanıyor. The Classic Ana Turnuvasından ana masaya girişi kıl payı kaçıran kullanıcılarımız ise 27 Şubat tarihinde 2500 Euro Nakit ödüllü Bubble Busters Freeroll Turnuvasına katılma hakkı elde edecektir.

İşte Turnuva Tarih ve saatleri: Turnuva saatleri +2 Saat eklemeniz gerekir.

Yarım Milyon Euro Ödüllü Poker Turnuvası

Yarım Milyon Euro Ödüllü Poker Turnuvası

Turnuva Kuralları:

  • Kampanya 28 Ocak – 27 Şubat arasını kapsamaktadır .
  • Kazanan kullanıcı ile 5 işgünü içinde iletişim sağlanacaktır 72 saat içinde cevap beklenir aksi takdirde ödül iptal olmaktadır. Kazananılan ödüllerin kullanılması sırasında oluşacak aksiliklerden kurumumz sorumlu değildir.
  • Gerekli görüldüğü takdirde turnuvayı iptal etme veya değiştirme yetkisi turnuvayı düzenleyen kuruma aittir.
  • Alternatif ödüller sunulamaz. Ödül bir başkasına aktarılamaz .
  • Turnuva düzenleyici kurum turnuvayı durdurma hakkını elinde tutar. Birden fazla poker hesabınız olamaz.
  • Birden çok hesapla oynayanlar ödüllerini kaybeder ve hesapları kapatılır.
  • Bets10, kampanyayı suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan ve/veya Bets10 genel şartlarını ve koşullarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarını kapatma hakkını saklı tutar.

Poker turnuvalarına Bets10 cep telefonu uygulaması ile de katılabilirsiniz, uygulamayı yüklemek için aşağıdaki linkte verdiğimiz yönergelerle uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Bets10 Adresi 41Bets10 ve Akabinde 42Bets10.com

Tüm poker kullanıcılarına bol şans dileriz. Sorularınızı aşağıda ki yorum formundan iletebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir