1 Milyon TL Nakit Ödül 2018 FIFA Dünya Kupası

Sadece Türkiye de değil aynı zamanda Dünya da 7 den 70 herkes Soluklarını tuttu. 2018 FIFA Dünya Kupasına son 2 hafta kaldı. Artık gruplarda belli. Siteler ardı sıra kampanyalarını bir bir patlatıyor. Ama Bets10 gene farkını göstererek hiçbir yerde bulamayacağınız inanılmaz bir kampanya yayınladı. Tam tamını 1 MİLYON TL ödül hem de NAKİT. Bu kampanyayı kaçırmamak için yazımı okumaya devam et.

Bets10’a Hızlı Giriş için TIKLA

Bets10‘dan gene eşi benzeri görülmemiş bir kampanya. 2018 FIFA Dünya Kupasına özel bir kampanya sayfası düzenledi. Her gün farklı kampanyalar yapması yanında aynı zamanda 1 Milyon TL ödül dağıtıyor. Kampanyaya katılmak için tek yapman gereken sampiyonubil.com adresine gitmen ve kazanan sıralamasını belirlemen.İşte bu kadar basit! Bets10 sayfasında kampanyasını şu şekilde duyurdu;

DÜNYA KUPASI TAHMİN YARIŞMASI TAM 1 MİLYON TL NAKİT ÖDÜL

Grup sıralamasını gerçekleşeceğini düşündüğünüz şekilde işaretleyiniz
Bets10’a kayıtlı eposta adresin ile tahminini kaydet 1 MİLYON TL kazanma şansını yakala

Yarışma Şart ve Koşulları
Yarışmadan ödül kazanmak için Bets10’da kayıtlı bir e-mail adresiniz olmalı ve yarışmaya katılmadan önce hesabınıza en az bir kez para yatırmış olmanız gerekmektedir. Birden fazla hesap açılarak yarışmaya katılım sağlanması durumunda tahmininiz geçerli sayılmayacaktır. Bets10 önceden haber vermeksizin ve herhangi bir neden belirtmeksizin kampanyayı durdurma, iptal etme ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bets10, kampanyayı suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan ve/veya Bets10 genel şartlarını ve -koşullarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarını kapatma hakkını saklı tutar. Kazanacağınız tutar çekilebilir tutar olarak hesabınıza yatırılacaktır. Yarışmada 1. olan kişiye 1 Milyon TL nakit olarak verilecektir. Yarışmayı birden fazla kişinin kazanması durumunda ödül bölünecektir. Tahmininizi tamamladıktan sonra kayıt olduğunuz mail adresinize yaptığınız tahmin anında gelecektir. Bu şekilde tahmininizi Dünya Kupası boyunca takip edebilirsiniz. Yarışmadan kazanılan bonus miktarı 20 Temmuz 23:59’a kadar Bets10 hesabınıza tanımlanacaktır.
Yarışmaya girmek ve ödülü kazanabilmek için, her kullanıcıya sadece tek bir mail adresi ve tek seferlik katılım hakkı tanınmıştır.

Bets10’un kardeş sitesinin 2018 Dünya Kupası kampanyasını da kaçırmamak için TIKLA

Alex’in tahminleri ile 2018 Dünya Kupası Bets10’da çok daha eğlenceli olacak!

Bets10 Kazandırır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir