2018 Dünya Kupası ve 1 Milyon TL Nakit Ödül

Rusya‘da düzenlenecek 2018 FIFA Dünya Kupasına 2 haftadan çok az bir süre kaldı. Tüm siteler kampanyalarını hazırladı ve yayınladı. Turnuva grupları belirlendi. Yapman gereken kazananı belirleyip, en çok kazandıran kampanyayı bulmak. Eğer bir kazancına kazanç katacağın bir kampanya arıyorsan hala daha o zaman emsali görülmemiş Bets10 Kampanyasına bak. Kazanana 1 Milyon TL Nakit Ödül veriyor. Hala daha Bets10 üye olmaktan çekiniyorsan bir de Bets10‘u Alex de Souza‘dan dinle.Türkiye’nin hatta Dünya’nın efsane oyuncusu Alex Bets10’da..

Bets10 Giriş Yapmak için Tıkla

Kampanyaya katılmak için tek yapman gereken sampiyonubil.com sitesine girmek, sıralamayı ve kazananı belirlemen. Nasıl mı? Bets10 sayfasında kampanyasını şu şekilde duyurdu;

DÜNYA KUPASI TAHMİN YARIŞMASI TAM 1 MİLYON TL NAKİT ÖDÜL

Grup sıralamasını gerçekleşeceğini düşündüğünüz şekilde işaretleyiniz
Bets10’a kayıtlı e-posta adresin ile tahminini kaydet 1 MİLYON TL kazanma şansını yakala

Yarışma Şart ve Koşulları
Yarışmadan ödül kazanmak için Bets10’da kayıtlı bir e-mail adresiniz olmalı ve yarışmaya katılmadan önce hesabınıza en az bir kez para yatırmış olmanız gerekmektedir.
Birden fazla hesap açılarak yarışmaya katılım sağlanması durumunda tahmininiz geçerli sayılmayacaktır.
Bets10 önceden haber vermeksizin ve herhangi bir neden belirtmeksizin kampanyayı durdurma, iptal etme ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Bets10, kampanyayı suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan ve/veya Bets10 genel şartlarını ve -koşullarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarını kapatma hakkını saklı tutar.
Kazanacağınız tutar çekilebilir tutar olarak hesabınıza yatırılacaktır.
Yarışmada 1. olan kişiye 1 Milyon TL nakit olarak verilecektir. Yarışmayı birden fazla kişinin kazanması durumunda ödül bölünecektir.
Tahmininizi tamamladıktan sonra kayıt olduğunuz mail adresinize yaptığınız tahmin anında gelecektir. Bu şekilde tahmininizi Dünya Kupası boyunca takip edebilirsiniz.
Yarışmadan kazanılan bonus miktarı 20 Temmuz 23:59’a kadar Bets10 hesabınıza tanımlanacaktır.
Yarışmaya girmek ve ödülü kazanabilmek için, her kullanıcıya sadece tek bir mail adresi ve tek seferlik katılım hakkı tanınmıştır.

Eğer hala daha Bets10’un kardeş sitesi ile tanışmadıysan TIKLA ve bilgi al. 

Bets10 Sık Sorulan Sorular hakkında bilgi almak için aşağıdaki linki tıkla.

http://www.bets10yorum.com/bets10-sik-sorulan-sorular/

Bets10 Kazandırır. 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir