Bets10 Giriş – DNS Ayarları

Bets10 Giriş yaparken bazen sorunlar yaşayabiliriz. Adresin değişmiş olmasını bu arada bir sorundan saymıyorum. Sizler için her an sitemizden Bets10‘a kesintisiz erişim sağlanması, herhangi bir adres değişikliğinden etkilenmemizi zaten sağlıyor. Bu nedenden dolayı sizlere farklı bir sorundan bahsedeceğim aslında sorundan daha çok çözümünden o zaman Bets10 DNS Ayarları için hazır mıyız?

Bets10 Sorunsuz Giriş Sağlamak için BURAYI TIKLA.

DNS Nedir?

DNS ayarlarının ne olduğunu ve buna neden ihtiyacımız olduğuna değinmek isterim. Mesela diyelim ki bir sınırlama yüzünden bir siteye erişemiyorsunuz. Bu twitter olur, vikipedi olur yada Bets10 olur. Artık o an devletimiz neye taktıysa bir şey kısıtlanır. Sizlerinde bundan etkilenmemesi, sitelere giriş yapabilmeniz için bazı ayar çekmeniz lazım. DNS (Domain Name System) tarayıcınızın (örnek chrome) adres çubuğuna girdiğiniz site ismini, girmek istediğiniz sitenin gerçekte ikamet ettiği IP adresine çeviren ve internette gezinmeyi tahmin edemeyeceğiniz kadar kolaylaştıran oldukça yararlı bir sistemdir.

BETS10’e Kesintisiz Erişim için DNS Ayarları

Sorunsuz bağlantı yapmak için aşağıda yer alan tabloda sunulan DNS ayarlarını kullanabilirsiniz. Bu ayarları aktif edebilmek için bilgisayarınızdaki ağ bağlantılarına sağ tıklayıp özellikler menüsü altından TCP/IP Protocol kısmının gelişmiş ayarları altında görebilir ve değiştirebilirsiniz.

Eğer bilgisayarınızda bu güncellemeleri nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız, yazıyı okumaya devam edin. Sizler için tüm adımları örnekli resimlerle açıkladım.

Bets10’lamak için bekleme https://www.bets10yeni.com/ tıkla ve kazan.

Windows 7 

1. Başlat menüsünden Denetim Masası sekmesini seçiniz.

2. Daha sonra Ağ ve İnternet ‘i seçin.

3. Açılan sayfadan Ağ ve Paylaşım Merkezi seçimi yapın ve açılacak olan sayfada sol menüden “Bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin” sekmesine tıklayınız.

4. Karşınıza aktif internet bağlantınız çıkacaktır. Yerel ağ bağlantısı simgesinin üzerine sağ tıklayarak menüden “Özellikler” seçimi yapıyoruz.

5. Burada da “İnternet Protokolü 4” seçeneğinin üzerine tıkladıktan sonra sağ alt tarafta Özellikler butonuna basıyoruz.

6. “Aşağıdaki DNS sunucu adresini otomatik olarak al” sekmesine tıkladıktan sonra; Tercih edilen DNS sunucuna ve Diğer DNS Sunucusuna yukarıdaki tablodaki DNS seçimlerinden birini kullanabilirsiniz. İlgili seçimi yaptıktan sonra Tamam butonuna tıklayınız.

Windows 8

1. Sağ alt köşede yer alan “internet erişimi” simgesine tıklayın. Sonra üzerine sağ tıklayıp “ Ağ ve Paylaşım Merkezini Aç” sekmesini açın.

2. Sol bölümde yer alan “Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştirin” seçeneğine tıklayın.

3. Karşınıza çıkan ağ bağlantıları sayfasından kullandığınız ağ bağlantısını seçin ve “ Özellikler” butonuna basın.

4. “Wireless Network Connection Özellikleri” penceresi ile karşılaşacaksınız. Burada yer alan “Internet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)” seçeneğini bulun ve üzerine çift tıklayın.

5. “Aşağıdaki DNS Sunucu adreslerini kullan” penceresini göreceksiniz. Yukadaki tablodan seçmiş olduğunuz DNS bilgilerini giriniz.

MAC OS X İşletim Sistemleri

1- Elma menüsü > Sistem Tercihleri’ni seçin, sonra Ağ’ı tıklayın.
2- Listede kullanmak istediğiniz ağ bağlantısı servisini seçin (başka bir ad vermediyseniz Wi-Fi veya Ethernet gibi), sonra İleri Düzey’i tıklayın.
3- Üst menüden DNS’i tıklayın, sonra DNS Sunucuları listesinin altındaki Ekle’yi (+) tıklayın. DNS sunucusuna yönelik IPv4 veya IPv6 adresini (DNS bilgilerini yukarıdaki tabloda bulabilirsiniz.) girin.
4- İşiniz bittiğinde Tamam’ı tıklayın.

Bets10 Bonus Kampanyaları hakkında bilgi almak için aşağıdaki linke gözat. 

http://www.66bets10bets.com/bets10-bonuslar/

Bets10 Kazandırır.

Güncelleme : 01.06.2018

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. Yunus Aydın dedi ki:

    Adım adım anlatmışsınız çok teşekkürler çok iyi oldu bu

  2. Bets10Sitesi dedi ki:

    Yunus Bey, yazımı beğenmenize çok sevindim. Eğer sormak istediğiniz farklı sorular varsa çekinmeden sorabilirsiniz. Aynı zamanda giriş yapmak da sorun yaşıyorsanız https://www.mobilbahistr9.com/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir