Bets10 Hesap Onaylamak

Bets10 Hesap Onaylamak

Bets10 Hesap Onaylamak

Bu yazımızda bets10 da hesap onaylamak için neler gerekli, bu bilgileri sizlere vereceğiz;

Öncelikle bets10 bahis sitesinde bir hesabınız yoksa buradaki makalemizi okuyarak kayıt olabilirsiniz.

Bets10 sitesine belge göndermenin bir kaç yolu vardır, bets10 hesabınıza giriş yaptıktan sonra müşteri hizmetleri bölümünden belge gönderme adımlarını inceleyebilirsiniz.

Hesabınıza herhangi bir metodu kullanarak para yatırmanızın ardından, hesap onayının sağlanması amacıyla bir takım belgeler Bets10 ilgili departmanına iletilmelidir. Adil ve yasal bir oyun ortamının sağlanması ve devamı açısından bu prosedürün tamamlanması son derece önemlidir.
Bets10’nin lisans anlaşmaları gereği izlediği bu zaruri ve ihtiyati prosedür, açılan tüm kullanıcı hesaplarının ve bu hesaplarda kullanılan tüm bilgilerin doğruluğunu sağlamanın yanı sıra kullanıcılarımıza sunmakta olduğumuz güvenli ortamının devamlılığını garanti altına almayı amaçlamaktadır.
Hesap onay işleminin tamamlanması adına gönderilen belgeler, para yatırma işleminin yapıldığı yönteme göre değişmektedir:

Kimlik Onayı
Bets10 hesabınızı açarken vermiş olduğunuz bilgilerin doğrulanma işlemidir. Bu doğrulama sayesinde kayıt işleminin ve açılan hesaplarda yer alan bilgilerin kullanıcı bilgisi ve isteği üzerine gerçekleştirildiği onaylanmaktadır.
Onay verilebilir niteliklere sahip 3 adet farklı kimlik belgesi bulunmaktadır, dilediğiniz birini seçerek gönderebilirsiniz.
* Nüfus cüzdanı
* Ehliyet
* Pasaport

Adres Onayı
Malta’da konuşlu olarak faaliyetlerini devam ettiren Bets10 şirketi, Malta Şans Oyunları İdaresinin getirmiş olduğu yükümlülüklerden biri olarak, kullanıcılarından kayıt esnasında vermiş oldukları adres bilgisini doğrulamasını istemektedir. Doğrulama işleminin tamamlanması adına gönderilebilecek belgeler şu şekildedir:
* Adınıza düzenlenmiş ve gönderilmiş bir fatura ( elektrik, su, doğalgaz, internet vs.)
* Kredi kartı ekstresi
* İkametgah belgesi ( e-devlet ekran görüntüsü kabul edilememektedir)

Kart Onayı
Hesabınıza kredi kartı veya bankamatik kartıyla para yatırmanız durumunda, kullanılan kartın ve de hesap sahibinin aynı kişiler olduğunun doğrulanması adına kartınıza ait belgeler istenmektedir. Bu işlemin amacı, kartı kullanılan kişinin bilgisi dışında hesap açılıp işlem yapılmasını engellemek ve bunun yanı sıra kart ve hesap sahibinin aynı kişiler olduğunu doğrulatma zaruriyetinden kaynaklanmaktadır.
Bu doğrulama işlemini tamamlamak adına Bets10’a iletmenizi istediğimiz 2 farklı belge bulunmaktadır:
* Kullanılan kartın kopyası
* Kullanılan kartın ekstresi

Hesap onayı için kafanıza takılan soruları aşağıdaki yorum formundan sorabilirsiniz, bets10 hesap onaylama tecrübelerimiz doğrultusunda size hızlı cevap vereceğiz, veya arzu ederseniz destek@bets10.com mailiniden de destek alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. 11 Aralık 2016

    […] Hesap Onaylamak […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir