Sezon Başlangıcına Özel Üç Bonus

Sezon Başlangıcına Özel Üç Bonus

Sezon Başlangıcına Özel Üç Bonus

Sezon başlangıcına özel üç bonus‘dan birini seçen, anında bonusun sahibi oluyor. Toplamda 5000 TL bonusun sahibi olmakta var bu yeni kampanyada. Kendini tercih hakkını kullanarak seçeceğin bonus miktarı için yapılması gerekenler yazının devamında.

Sezon Başlangıcına Özel Üç Bonus

Birbirinden özel 3 bonusdan birinin senin olmasını istiyorsan;

Bonusunu seçip kampanyaya katıldıktan hemen sonra, hesabına para yatırırken” Bonusu al ve Para Yatır” seçeneğiyle para yatırmalısın.

Dip Not: Kampanya boyunca her kullanıcı tek seferde sadece 1 bonus kampanyasından faydalanabilir.

Üç bonusdan biri senin olsun istiyorsan, aşağıdaki butonu tıkla ve jet hızında ol Bets10’da.

Bets10 Sitesine Git

Kampanya Detayları:

Bu kampanyada Mastercard ve Maestro ile yaptığınız işlemler geçerli olmayacaktır.
Bu kampanya 3 Ağustos 2018 saat 18:00 – 31 Ağustos 23:59 arasında geçerlidir.
31 Ağustos 2018 saat 23:59’a kadar alınmayan bonuslar hesaplardan otomatik olarak silinecektir.
Seçtiğiniz Para Yatırma Bonusunu almak için, kampanyaya katıldıktan sonra para yatırma sayfasında ilgili bonusu seçip ardından para yatırma işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
5000 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 20000 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 20.000 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %25’i kadar bonus alabilirsiniz.
500 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 1000 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 1000 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %50’si kadar bonus alabilirsiniz.
200 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 200 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 200 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %100’ü kadar bonus alabilirsiniz.
Bonus, belirtilen tarih ve saat aralığında hesabınızda gözükmüyorsa bonustan faydalanabilmeniz için para yatırmadan önce hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapmanızı öneririz.
Arka arkaya para yatırma işlemi yaparken toplam işlemleriniz için bonus almak istiyorsanız, veya bonusunuz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, ya da bonusunuzu alırken sorun yaşıyorsanız; lütfen bakiyenizi harcamadan ve herhangi bir kupon yapmadan müşteri hizmetleri ile temasa geçiniz. Bakiyenizi kullandıktan sonra müşteri hizmetlerimizle temasa geçmeniz halinde yatırdığınız işlem için bonus alamazsınız.
Bu kampanyadan her kullanıcı sadece bir kez faydalanabilir.
Bu kampanya başka bir kampanya ile kombine edilemez.

Bets10 Giriş Linki BURADA

Whatsapp Bonusu tüm özellikleri ile bu yazımda TIKLA

BETS10 KAZANDIRIR

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir