Jeton Cüzdan Para Yatırma

İnternette alışveriş yaptığımız zaman kredi kartlarımızı kullanırken ister istemez ”güvenli mi” yada ”kredi kartımı ya kopyalarlarsa ne yapıcam” diye düşünmeden edemeyiz. Tanıdığım yada tanımadığım mutlaka herkesin aklından bu geçer. Yok ya benim hiç geçmedi diyen olmamıştır. Eskiden paypal kullanırdık ama o da Türkiye pazarından kalkınca apışıp kaldık. Ama şimdi paypal’dan çok daha güvenebileceğimiz bir kart çıktı. JETON CÜZDAN. O da mı ne diyorsun? O zaman okumaya devam et.

Bets10’dan kullanıcıları için mükemmel bir yenilik. Jeton wallet sizlerle. 

Jeton Cüzdan internet sitesinde şu şekilde açıklamıştır;

Jeton kart, online ödemelerin en hızlı, kolay ve avantajlı yoludur. Jeton karta ön ödemeli şekilde birkaç dakika gibi kısa sürede sahip olabilirsiniz. Jeton Kartı satın aldıktan sonra alışveriş sitelerinde 19 haneli kart kodu ile kullanabilirsiniz. Bu kod sadece size özel olup, işleminizi tamamladıktan sonra geçerliliğini yitirecektir. Bu sayede sadece size ait olan bir kod ile alışverişinizi yaparak güvenliğinizden de emin olacaksınız.

Hal bu olunca da neden bu kart ile para yatırma işlemleri yapılmasın? Dünyanın en güvenilir kartı Jeton Cüzdan, Bets10 Farkıyla. 

Bets10 Jetton Wallet’ı sayfasında şu şekilde açıklamıştır. 

Yepyeni bir ödeme metodu artık Bets10’da! Jeton Cüzdan sayesinde artık saniyeler içinde hesabınıza para yatırmanız mümkün. Nasıl mı? 

İlk olarak Jeton Cüzdan hesabı açmanız gerekiyor. Bu konuda eğer Jeton Wallet sayfasına giderseniz müşteri destek ekibi mutlaka size yardımcı olacaktır. Jeton Cüzdan hesabınıza VISA, havale, cep bank gibi metodlarla dakikalar içinde para yatırmanız mümkündür. Jeton Cüzdan’a yatırabileceğiniz metodları aşağıda görebilirsiniz.

Jeton Cüzdan hesabınıza para yatırdıktan saniyeler sonra bu bakiyenizi Bets10 hesabınıza aktarabilirsiniz.

1) Para yatırma sayfasındaki Jeton Cüzdan kısmına seçip, yatırmak istediğiniz tutarı seçiniz.

2) Yatırmak istediğiniz tutarı seçtikten sonra Jeton Cüzdan hesap bilgilerinizi girerek, işleminizi tamamlayacağınız son aşamaya geçebilirsiniz.

2) Yatırmak istediğiniz tutarı seçtikten sonra Jeton Cüzdan hesap bilgilerinizi girerek, işleminizi tamamlayacağınız son aşamaya geçebilirsiniz.

Jeton Cüzdan hakkında sormak istediğiniz sorularınız varsa aşağıya yorum yapabilir aynı zamanda BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Bets10 Para Çekme ve Para Yatırma yöntemleri konusunda detaylı bilgi almak için TIKLA

Bets10 Üye Olmadıysan aşağıdaki linki tıkla ve anında üye ol, 500TL bonusunu kap. 

https://www.bets10yorum.com/bets10-da-ilk-uyelik-bonusu-500-tl/

Bets10 Kazandırır. 

Güncelleme : 01.06.2018

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir